BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pilvo vergai

Posted by davatka on 18 Geg 2010

Šiandien parduotuvėje prie kasų teko pamatyti tokią šeimynėlę: mama (nepabijokim to žodžio) stora kaip karvė, jos maždaug 12 metų dukra (akivaizdžiai tunkanti) ir darželinio amžiaus dukra (dar! normali). Neįsižeiskit storuliai, bet jūs ir patys širdyje gerai žinote, kad nutukimas nėra normalu ir kenkia sveikatai.

Kai pati pradėjau sveikai maitintis, akys pradėjo krypti į tai, ką žmones perka. Kadangi ieškant sveikų ar sveikesnių produktų teko išstudijuoti nemažai etikečių, užmetus akį į produktus, jau žinau, kuriai kategorijai juos priskirti. Taip, man irgi nesvetima puikybė, bet grįžkim prie šeimynos. Ką gi jie turėjo savo pirkinių krepšelyje? Ogi štai ką: porą porcijų ledų, saldainių, sausainių bandelių, pigiausios colos. Štai ką nusipenėjusi karvutė (atsiprašau mamytė) perka savo vaikučiams. Pasidarė įdomu, ar jie kada nors valgo vaisius ir daržoves?

Na nesuprantu aš tokių tėvelių. Juk puikiai žino, kad antsvoris laimės neprideda, kad ir kaip save kartais bandytų apgauti? Tad kodėl taip elgiasi su savo dukromis? Mitybos įpročiai formuojami juk nuo mažens. Kokie įpročiai bus suformuoti šioms mergaitėms? Visą gyvenimą turės vergauti pilvui? O kur dar sveikatos problemos!

Mano viena giminaitė, jai dabar maždaug 35 metai, prieš metus turėjo insultą. Sveria ji virš 100 kg, bandė žudytis, nešioja skrandžio mažinimo žiedą, šeimos nėra sukūrusi, vaikystėje tėvai ir seneliai nuo pat mažens maitino pyragėliais ir saldainiais…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

2 Responses to “Pilvo vergai”

 1. Crabas_kanibalas on Gegužė 19th, 2010 19:54

  Sveikai maitintis yra gerai, “ant senatvės” ir aš žiūriu ką skrandyje alum užpilu :) Bet esmė, kad čia jau kalta ne motina, o kapitalizmas kuris į maistą prikiša visokios chemijos, kad būtų skaniau ir nepasisotintum. O kai tai tampa įpročiu, ryt čipsus ir valgyt macdonalde, labai sunku jį mesti, nes skonio receptoriai išderinti ir normalus maistas neskanus. Bet dar yra genetika, aš vos ne visą gyvenimą “rijau bet ka” ir vistiek džiūsna, o kitas ir nuo salotų puse kilogramo priauga :) Kas dėl tavo giminaitės, tai gaila, kad aplink ją tokia aplinka kuri nepalaiko ją, o verčia jaustis blogai, nes yra daugybė apkūnių žmonių kurie yra laimingi ir tikrai nedepresuoja dėl svorio.

 2. davatka on Gegužė 20th, 2010 06:28

  Palaikyti žmogų dėl ko? Dėl besaikio rijimo ir akivaizdaus sau kenkimo? Palaikyti galima, manau, kai jis nusprendžia to antsvorio atsisakyti. Jeigu paskaitum suplonėjusių storulių biografijos, nesurastum, kur jie rašytų, kokie jie laimingi, toli gražu.
  Labai džiaugiuosi, kad gimiau Sovietų sąjungoje ir ten nebuvo tiek daug nesveiko maisto. Nepaisant to, bandelėmis vaikus kai kas šėrė.
  Ir svarbiausia, mitybos įpročiai formuojami vaikystėje. suaugusiam žmogui juos ištaisyti yra labai sunku. Motina kalta, kad užuot pirkusi vaikams vaisius, kiša jiems bandeles, ledus ir kolas. Besiformuojančiam organizmui tai yra kenksminga.
  p.s. alaus patarčiau atsisakyti. į bobą pavirsi. o ant senatvės iš vis ne kas bus.

Leave a Reply
 • Inesa: Aš turiu baimę ir ji mane slegia jau daug metų bijau susirgt...
 • 3412: Aš turiu tokią baimę vorams. Tik pamatau vorą ir mane nukrat...
 • Drabuziu kabyklos: Gerai pastebeta apie marskinius...
 • Hematologas: Dr. Harpritas Singh Hira yra parašęs knygą: "Kaip įveikti ba...
 • Amour et voyance: voyance gratuite en ligne ile de franceConsulter ce superbe ...