BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie grožį

Posted by davatka on 23 Lie 2011

Įsikėlėm į naują didesnį ofisą. Viena bendradarvė pareiškė, jog jai geriau jau apleistam rūsyj dirbti bele kad didesnę algą mokėtų. Suprask, galvoja, jog ofisas yra jos atlyginimo sąskaita, nors tas ofisas galbūt yra darbdavio naujo automobilio ar komfortiško gyvenimo sąskaita. Bet ne apie tai aš čia. Apie grožį.

Atėjo toks laikas, kai mintys pasiutusiu greičiu pradėjo suktis apie nuosavą sodybą, o vaizduotėje nuolat keičiasi įvairūs tos sodybos paveikslai. Norisi, kad mane suptų gražios žalios pievos, ilgamečiai medžiai, gėlynai, bitės, besiganantys gyvulėliai, tvenkiniai su žuvimis ir tilteliais. Akys pradėjo trokšti to pirmapradžio grožio. Rojaus ilgesys.

Vienas iš civilizacijos požymių yra kultūra. Tik pagalvokit, kokie įspūdingi statiniai ar meno dirbiniai buvo kuriami senosiose civilizacijose ar viduramžiais! Šiuolaikinio žmogaus akys panašu krypsta nebe į dangų, o žemyn, žavimasi mirties kultūra, o ne gyvybės ir gyvenimo.

sakoma, kad alkanam grožis nerūpi. Netiesa. Tiesiog vertybės kitokios pas žmones. Vieni turimus išteklius nukreipia į grožio kūrimą (koks puikus pavyzdys yra architektas Gaudi!). Kiti tuo tarpu galvoja vien apie save, kai paskutinius pinigus išleidžia ant naujausio mobilaus telefono, arba šmutkių. Gal taip bandoma užpildyti vidinę tuštumą?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

One Response to “apie grožį”

  1. blogiems on Gruodis 16th, 2012 21:57

    vidiniai tustumai ar dar kitaip tariant nepilnavertiskumui uzglaistyti

Leave a Reply
  • Inesa: Aš turiu baimę ir ji mane slegia jau daug metų bijau susirgt...
  • 3412: Aš turiu tokią baimę vorams. Tik pamatau vorą ir mane nukrat...
  • Drabuziu kabyklos: Gerai pastebeta apie marskinius...
  • Hematologas: Dr. Harpritas Singh Hira yra parašęs knygą: "Kaip įveikti ba...
  • Amour et voyance: voyance gratuite en ligne ile de franceConsulter ce superbe ...