BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie ateivius

Posted by davatka on 30 Lie 2011

Prieš kelis dešimtmečius (o gal ir šimtmečius ar tūkstantmečius) žmonės svajojo apie keliones į mėnulį, robotus padejėjus, naujo tobulo žmogaus sukūrimą. Nesu mokslinės fantastikos mėgėja ar juo labiau žinovė, tiesiog mintyse išnyra keletas anksčiau matytų fantastinių filmų apie ateivius. Ir pažvelgus į spartų mokslo be jokių tabu vystymąsi, supranti, kad nieko nebėra neįmanoma.
Visai neseniai teko skaityti keletą straipsnių apie Vakarų pasaulio užmojus ištrinti lyčių skirtumus. Nori nenori, susimąstai, gerai tai ar blogai, kur mus nuves visokios „gender loops” tipo programos (berniukai bus verčiami šlapintis atsisėdę, ar mergaitės atsistojusios?). Ar mes po kelių dešimtmečių dar turėsime tėvą ir motiną, o gal tik gimdytoją nr.1 ir gimdytoją nr.2, o gal ir gimdytoją nr.3, o gal jau nė vienas nebus reikalingas, augsime kokiuose nors inkubatoriuose, nes gyvenimas šeimoje bus laikomas traumuojančiu.
Taigi, prisiminkime, kokius ateivius iš kitų planetų mes matome komedijinio žanro filmuose? Ateivis dažniausiai yra belytis, atkeliaudamas į Žemę, be abejo prisiima kokio nors žmogaus kūną, apie savo planetos gyvenimą pasakoja, kad maitintis jiems beveik nereikia, ir vaikų jie negimdo, vaikai gaminami mėgintuvėliuose. Ar nieko neprimena?
Ko ieško ateiviai Žemėje? Dažniausiai atvyksta smalsiai patyrinėti „primityvių padarų” - žmonių. Tačiau ilgėliau pabuvę jau nebenori grįžti į savo planetas, jiems patinka žemiškas gyvenimas, pilnas nenuspėjamų dalykų, džiaugsmų ir rūpesčių, jie nori tapti žmonėmis , būti vyru arba moterimi, turėti šeimą ir gyventi tarp žmonių.
Galbūt ir mes jau pamažu tampame tais ateiviais, bastysimės po galaktikas ieškodami prarastosios Žemės ir savo primityvių žmogiškų šaknų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

3 Responses to “Apie ateivius”

 1. Augustas on Liepa 30th, 2011 16:15

  Gražu, kad radai laiko prisėsti prie savo blog’o. Patinka man Tavo blaivios mintys. :)

 2. davatka on Liepa 30th, 2011 16:35

  Malonu, kad kažkam jos įdomios :) Įsigijau domeną davatka.lt ir žadu keltis tenai bei rašyti dažniau :)

 3. Augustas on Rugpjūtis 25th, 2011 20:49

  Valio.

  O kada pradės veikti tas tinklapis?

Leave a Reply
 • Inesa: Aš turiu baimę ir ji mane slegia jau daug metų bijau susirgt...
 • 3412: Aš turiu tokią baimę vorams. Tik pamatau vorą ir mane nukrat...
 • Drabuziu kabyklos: Gerai pastebeta apie marskinius...
 • Hematologas: Dr. Harpritas Singh Hira yra parašęs knygą: "Kaip įveikti ba...
 • Amour et voyance: voyance gratuite en ligne ile de franceConsulter ce superbe ...