BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Maisto banko akcija

Posted by davatka on 06 Bal 2011

Šį savaitgalį (balandžio 8-9d) vyks Maisto banko akcija. Kiekvienais metais stengiuosi prisidėti prie akcijos nupirkdama prekybos centre maisto. Paprastai prekybos centre pasiimu vežimėlį ir viena jo pusę kraunu produktus savo reikmėms, o į kitą akcijai: visokias pigiausias kruopas, makaronus, higienos prekes ir t.t. Esu girdėjusi, kad kiti nuperka ir tortų, ir brangių paštetu. Tokie pirkiniai man keldavo skepsį. Visada vadovavausi tuo požiūriu, jog geriau nupirkti pigesnių produktų, bet didesnį jų kiekį. Be to, juk yra tikimybė, kad prabangesnes prekes gali pasiimti maisto skirstytojai, o pigesni produktai tai jau tikrai pasieks adresatą.

Prieš kelias savaites kažkur skaičiau rašinį, kurio turinys maždaug toks: stebina, kai ponios per “Maisto banko” akcijas į vieną krepšelio pusę deda prabangius paštetus, o į kitą pigiausius konservus. Straipnis buvo apie tai, kad rūšiuojame žmones.

Prieš šiųmetinę akciją turėsiu sau atsakyti, ko reikia žmonėms: ar daug ir pigiai, ar mažai, bet kokybiškai. Juk kai pagalvoji, kartais žmonės reikia visai nedaug, tik šilto prisilietimo, padrąsinimo ar tiesiog buvimo šalia.

Nelikim abejingi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

2 Responses to “Maisto banko akcija”

 1. ilgius on Balandis 8th, 2011 12:15

  dalyvaujam, ir kitus paraginam :)

 2. vidas on Rugpjūtis 15th, 2011 22:09

  nebedalyvauju sitoje akcijoje, kai suzinojau is patikimu saltiniu, kaip skirstytoju (aisku, yra ir saziningu) atsirenkami sau produktai, o p.D.Zebrauskaite i tai ziuri pro pirstus. Taigi dabar geriau artimam nuperku skanesni kasneliu arba padedu asmeniskai vargstantiems.

Leave a Reply
 • Inesa: Aš turiu baimę ir ji mane slegia jau daug metų bijau susirgt...
 • 3412: Aš turiu tokią baimę vorams. Tik pamatau vorą ir mane nukrat...
 • Drabuziu kabyklos: Gerai pastebeta apie marskinius...
 • Hematologas: Dr. Harpritas Singh Hira yra parašęs knygą: "Kaip įveikti ba...
 • Amour et voyance: voyance gratuite en ligne ile de franceConsulter ce superbe ...