BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dr.Susan M.Stanford-Rue “Ar verksiu rytoj? Poabortinės traumas gydymas.”

Posted by davatka on 11 Gru 2010

Jn 8, 1-11 Jėzus atsakė: “Nė aš tavęs nepasmerksiu. Eik ir daugiau nebenusidėk”.

Kurį laiką svarsčiau, ar verta įsigyti ir perskaityti šią knygą, nes man asmeniškai aborto problema nėra aktuali. Tačiau vedina smalsumo panorau akies krašteliu žvilgtelėti, ką jaučia abortą pasidariusi moteris, kaip išgyvenama netektis ir kokie išgijimo būdai siūlomi, juolab kad pasichoterapija man nėra svetimas dalykas.

Psichologijos konsultantė Susan Stanford knygoje pasakoja savo gyvenimo istoriją. Pasakojimą galima suskirstyti į tris dalis: autorės asmeninė gyvenimo istorija iki aborto, gyvenimo istorija po aborto ir vidinio išgijimo kelias. Atskleidžiamos pagrindinės priežastys, lėmusios tokį moters pasirinkimą, skaudi asmeninė drama.

“Procedūra” - taip klinikose vadinamas ir tokiu būdų nuasmeninamas, supaprastinamas, padaromas priimtinu vaisiaus nužudymo aktas. Po tokios “procedūros” daugelis moterų patiria poabortinį sindromą: užplūdusį tuštumos ir beprasmybės jausmą, suicidines mintis, savęs nuvertinimą ir paniekinimą. Knygoje autorė pateikia savo gydymo metodiką, kaip šią traumą įveikti tikėjimo pagalba, sugebėti atleisti sau ir iš naujo pradėti gyvenimą

“Jėzaus gydymas teikia vidinę ramybę ir laimę, pranokstančią bet kokio žmogiško supratimo ribas. Niekad ir jokie šio pasaulio turtai, pinigai ar šlovė negalės suteikti tokios ramybės ir lengvumo, kokius mūsų širdims gali suteikti asmeninis ryšys su Jėzumi.”

Knyga pasirodė įtikinanti. Kadangi apie tokias asmenines patirtis mūsų visuomenėje nepriimtina kalbėti, daugelis moterų yra priverstos laikyti tai giliai savyje, gyvendamos su vidiniu skausmu, nežinodamos, kur kreiptis pagalbos, netikėdamos, kad joms gali būti atleista. Manau, knyga yra reikalinga ir tikrai labai rekomenduočiau kenčiančioms moterims.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

4 Responses to “Dr.Susan M.Stanford-Rue “Ar verksiu rytoj? Poabortinės traumas gydymas.””

 1. Augustas on Gruodis 25th, 2010 19:40

  O kur dar siaubingos fizinės aborto pasekmės?! T.y. gimdos ir gimdos kaklelio plyšimai, kraujagyslių trombai, kiaušintakių pakenkimai, dubens organų uždegimai, priešlaikiniai gimdymai, persileidimai, krūties vėžys, nevaisingumas.
  Truputį baisoka darosi dėl mūsų moterų.

  P.S. Davatka, kur dingai? Labai jau protingai ir įžvalgiai rašai. Norėtųsi dar Tamstos straipsnių sulaukti.

 2. VYTS on Gruodis 26th, 2010 20:46

  O kur dar siaubingos gimdymo pasekmės?! :(

 3. davatka on Gruodis 27th, 2010 08:52

  Augustai, nedingau, tiesiog reikia įkvėpimo rašyt

  Pritariu VYTS dėl fizinių pasekmių, gimdymas ne ką mažiau gali turėti.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 4. Augustas on Gruodis 27th, 2010 19:35

  Cit.: “O kur dar siaubingos gimdymo pasekmės?!”

  Nėštumas ir gimdymas moterims yra fiziologiškai teigiamos būsenos (jei moteris yra sveika). Jei moteris yra nesveika ir tampa nėščia, tada reiktų itin atidžios gydytojų priežiūros nėštumo laikotarpiu ir gimdymo metu. Bet paprastai tokios moterys, kurių sveikatos būklė neleidžia gimdyti, apie tai puikiai žino, stengiasi neturėti lytinių santykių ir netampa nėščios.
  Taigi, Vytai, Jūsų argumentas už abortus dėl galimų siaubingų gimdymo pasekmių yra niekam tikęs.

Leave a Reply
 • Inesa: Aš turiu baimę ir ji mane slegia jau daug metų bijau susirgt...
 • 3412: Aš turiu tokią baimę vorams. Tik pamatau vorą ir mane nukrat...
 • Drabuziu kabyklos: Gerai pastebeta apie marskinius...
 • Hematologas: Dr. Harpritas Singh Hira yra parašęs knygą: "Kaip įveikti ba...
 • Amour et voyance: voyance gratuite en ligne ile de franceConsulter ce superbe ...