BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie feminizmą, homoseksualizmą ir fanatizmą

Posted by davatka on 30 Bal 2010

 Norėčiau pateikti dar vieną citatą, apie tai, kaip prisidengiant įvairiom mažumom,   griaunama visuomenė.

 Vladimir Bukovskij [SSRS disidentas, užsiėmė antisovietinė veikla, daug kartų kalintas]: “Dabar cenzūra pasiekė tokią ribą, kad, manau, Shakespeare’as mūsų laikais nebegalėtų rašyti. Daugelio jo kūrinių nūnai statyti nevalia: “Venecijos pirklys” - antisemitizmas, “Otelas” - rasizmas, “Užsispyrėlės sutramdymas - seksizmas… Netgi į “Romeo ir Džiuljetą” viena mokytoja atsisakė vesti savo mokinius, pareikšdama, jog tai “šlykštus heteroseksualinis šou” ir ji ten mokinių nevesianti! Taigi cenzūra dabar jau masinė ir palaikoma baudžiamosios teisės. Prancūzijoje vienas Nacionalinio susirinkijmo deputatas neseniai viešai pajuokavo homoseksualizmo klausimu - ir jam priteisė sumokėti baudą, jei neklystu, 20 000 eurų. Dabar tai tik bauda, o vėliau pradės sodinti į kalėjimą: mes žinome, kaip tokie dalykai vyksta, matėme kaip greitai viskas evoliucionuoja represijų linkme”

Todėl aš ir pradedu nuo klausimo: kas tai yra? ar tai tik padriki epizodai, keisti žmonės, rėksmingai, įkyriais besireiškiantys ir verčiantys visus gyventi pagal savo pasibjaurėtinas idėjas? Deja, viskas daug sudėtingiau. Daugelis jūsų turėtumėte būti girdėję tokį filosofą Herbertą Marcuse iš Frankfurto mokyklos. Štai būtent jo idėjos realizuojasi šiandien pasaulyje. Jo idėjų būta labai paprastų: jis buvo marksistas revizionistas, ir Marxui jis nepritarė tik dėl to, kad anas revoliucine klase laikė proletariatą, o Marcuse‘s nuomone proletariatas nyksta, tad tikroji revoliucinė klasė - tai visokios mažumos, atskalūnai, pataloginės asmenybės - visa tai ir sudarą revoliucinį visuomenės elementą. Vienas Marcuse‘s veikalas vadinasi Repressive Tolerance, ir ten jis aiškina, kad būtina bet kokią patologiją paskelbti norma, o visas normas - patologija, ir tik tada, rašo jis, mes bagaliau sugriausime buržuazinę visuomenę. Tai štai visi šie žmonės - mažumų, homoseksualų, feminisčių teises ginantys aktyvistai - visiškai nesirūpina savo mažumomis. Jie, kaip ir Leninas, pasinaudoja jais kaip instrumentu daryti spaudimą visuomenei ir ją kontroliuoti. Ir, žinoma, savoms mažumoms jie žalos ir blogo padaro gerokai daugiau nei mums visiems.

Mano Bičiulio žmona Amerikoje jau prie kokius septynis metus įkūrė sąjūdį „Amerikos moterys prieš feminizmą”. Pradėjo tai kaip draugių iniciatyvą, dabar sąjūdis apima apie 2 mln moterų. JAV moterys jau supranta, kad šis „naujasis feminizmas” - prieš jas, jis griauna jų gyvenimą, neleidžia joms laisvai rinktis to, kas joms patinka ir primeta tai, ką priskiria kažkokie aktyvistai.

Taigi mes susiduriame su rimtai ideologija, kuri, prisiimdama tokio iš pažiūros kvailo ir absurdiško daikto kaip politinis korektiškumas pavidalą, baudžiasi sugriauti mūsų visuomenę. Jie nesirūpina mažumomis, jie negalvoja apie jų teises. Juo blogiau mažumoms, juo geriau jiems patiems: jie galės intensyviau mažumas ginti. Jų uždavinys - sugriauti mūsų visuomenę. Tai iš esmės tūžminga marksizmo versija.

Visas straipsnis  “Naujasis Židinys- Aidai” 2010 (3-4)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

9 Responses to “Apie feminizmą, homoseksualizmą ir fanatizmą”

 1. RB on Rugsėjis 1st, 2010 21:40

  Ech, gražu žiūrėti, koks puikus reductio ad Hitlerum pavyzdys – marksistas siūlė pasinaudoti mažumomis, taigi, visi, kurie kovoja už mažumų teises, yra marksistai ir tomis mažumomis tik naudojasi :) Galiu rekomenduoti vieną kitą logikos vadovėlį, man rodos, praverstų tiek tamstai, tiek straipsnio autoriui.

  Kalbant apie straipsnyje paminėtus „keistus žmones, rėksmingai, įkyriais besireiškiančius ir verčiančius visus gyventi pagal savo pasibjaurėtinas idėjas“ – čia turbūt turimi galvoje katalikai, bandantys visiems primesti savo pažiūras į kontracepciją, abortus, homoseksualumą, eutanaziją, dirbtinį apvaisinimą ir daugybę kitų dalykų. Ar teisingai? :)

 2. davatka on Rugsėjis 8th, 2010 16:01

  Mielas RR, Logikos vadovėlį turiu, galite dėl to nesirūpinti.
  Jeigu kritikuojate, sakykite kas konkrečiai neatitinka tikrovės.

 3. RB on Rugsėjis 9th, 2010 17:20

  Tai nepakanka jį turėti. Dar reikia jį skaityti ir suprasti :)

 4. davatka on Rugsėjis 9th, 2010 18:21

  Na tai akivaizdu, mielas RB, jog Logikos vadovelis nera Jūsu megstamiausia knyga.

 5. RB on Rugsėjis 9th, 2010 21:32

  Tikrai nėra, savo laiku pakankamai jų perskaičiau, kad dabar didelio poreikio netrūktų. O va tamstai apie argumentacijos klaidas pasidomėti į naudą būtų ;) Ten tikrai nesudėtinga, jokių predikatų logikos formalizmų ar matematikos. Galbūt ir pavyks suprasti :)

 6. RB on Rugsėjis 9th, 2010 21:33

  Atsiprašau, turėjo būti „poreikio nebūtų“.

 7. davatka on Rugsėjis 10th, 2010 11:44

  RB, argumentacijos klaidomis domėjausi savuoju ateistiniu laikotarpiu, dabar neįdomu, yra įdomesnių ir naudingesnių dalykų gyvenime, nei nuolat gyventi su mintimis ir nematyti kito tikslo, kaip sudirbti kitamintį. verčiau galvok kaip žmogui padėti, jeigu jam to reikia, užuot komentarų terapijom gydesis savo frustracijas. atsakau iškart. tavo komentarų rašymo terapijos tau nepadės. verčiau kreipkis į profesionalų psichoterapeutą. tik kažin ar įpirksi.
  Išmintingas žmogus knygas skaito nuolat.

 8. RB on Rugsėjis 10th, 2010 12:21

  Man tikrai patinka tamstos prisipažinimai :) Ir iš ties, logika kai kuriems tikintiesiems nei įdomi, nei reikalinga :)

 9. davatka on Rugsėjis 10th, 2010 13:24

  o kai kuriems “logikams” iš ties reikalinga specialisto pagalba.

Leave a Reply
 • Inesa: Aš turiu baimę ir ji mane slegia jau daug metų bijau susirgt...
 • 3412: Aš turiu tokią baimę vorams. Tik pamatau vorą ir mane nukrat...
 • Drabuziu kabyklos: Gerai pastebeta apie marskinius...
 • Hematologas: Dr. Harpritas Singh Hira yra parašęs knygą: "Kaip įveikti ba...
 • Amour et voyance: voyance gratuite en ligne ile de franceConsulter ce superbe ...